листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

АД ЕВРОПА Скопје известува дека на 03.11.2017 год. после 13.00 часот ќе ги објави Билансот на Успех и Образложението за период 01.01-30.09.2017 год


Ценовно чувствителна информација 30.09.2017.doc

Објавено на: 02.11.2017 15:20:00
Документ БР.: DOC_10191-437/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации