листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех за период  01.01.-30.09.2017


Nerevidiran Konsolidiran Bilans na Uspeh so 30-09-2017.xls

Објавено на: 03.11.2017 08:31:31
Документ БР.: DOC_12298-29/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.