листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Објава на корегирана Одлука на Одбор на директори за избор на претседател на Одборот на директори на Гтд БЕТОН - Штип а.д. Штип


koregirana odluka.pdf

Објавено на: 03.11.2017 09:13:17
Документ БР.: DOC_12285-63/2017
Урнек: Измени во органи на управување