листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Povik


povik.pdf

Објавено на: 03.11.2017 13:05:00
Документ БР.: DOC_10109-139/2017
Урнек: Јавен повик за собрание