листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Bilans na uspeh za period 01.01-30.09.2017


09-2017 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 03.11.2017 15:06:40
Документ БР.: DOC_12298-30/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.