листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Во прилог Ви доставуваме деметмесечен извештај за АД Струмичко Поле


9 Месечни известувања- АД С.Поле.xls

Објавено на: 06.11.2017 13:34:35
Документ БР.: DOC_12298-33/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.