листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД-Скопје информира дека 9 месечните неревидирани финансиски извештаи ќе бидат објавени на 14.11.2017 година.

Објавено на: 07.11.2017 08:53:24
Документ БР.: DOC_10191-440/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации