листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар за остварените резултати за период јануари-септември 2017


Komentar_za_ostvarenite_rezultati_30_09_2017 ОБСГ doc.pdf

Објавено на: 07.11.2017 09:26:17
Документ БР.: DOC_10191-442/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации