листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Номинација за членови на Одбор на Директори на друштвото.


Nominacija za izbor na clenovi na OD na RZ USLUGI.pdf

Објавено на: 07.11.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_13285-111/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери