листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатот од работењето за периодот од 01,01-30,09,2017


obrazl. 30.09.2017g.pdf

Објавено на: 07.11.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-443/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации