листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

СИЛЕКС АД-Неревидиран биланс на успех 01.01.2017-30.09.2017


01.01-30.09.2017- Неконсолидиран.xls

Објавено на: 07.11.2017 13:19:54
Документ БР.: DOC_12298-37/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.