листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон остварениот финансиски резултат на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1. - 30.9.2017 година.


Обрaзложение кон остварениот финансиски резултат за периодот 1.1-30.9.2017 година.pdf

Објавено на: 08.11.2017 09:16:20
Документ БР.: DOC_10191-444/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации