листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава VI од Правилата за котација доставуваме неревидирани финансиски извештаи


30.09.2017 Неревидиран финансиски извештај.xlsx

Објавено на: 08.11.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12298-41/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.