листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 35 став 1 од Правилата за котација доставуваме коментар на Билансот на успех


Коментар на билансот на успех 30 09 2017 .pdf

Објавено на: 08.11.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-446/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации