листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

СТОКОПРОМЕТ АД биланс на успех 01.01-30.09.2017


СТОКОПРОМЕТ АД биланс на успех 01.01-30.09.2017.xls

Објавено на: 08.11.2017 13:35:01
Документ БР.: DOC_12298-42/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.