листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Во прилог Ви доставуваме неревидиран биланс на успех 01.01.2017-30.09.2017.


01.01-30.09.2017 Природа на трошоци Теал АД.xls

Објавено на: 08.11.2017 13:35:38
Документ БР.: DOC_12298-43/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.