листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран биланс на успех на ОИЛКО 01.01.-30.09.2017.xlsx

Објавено на: 08.11.2017 14:55:30
Документ БР.: DOC_12298-44/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.