листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

bilans na uspeh 01.01-30.09.2017 godina


bilans na uspeh 01.01-30.09.2017.xlsx

Објавено на: 09.11.2017 09:02:00
Документ БР.: DOC_12298-47/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.