листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува oбразложението за работењето за периодот јануари - септември 2017 година.


Obrazlozenie za rabotenjeto na Makedonski Telekom_ Jan - Sep 2017_F1.pdf

Објавено на: 09.11.2017 09:45:16
Документ БР.: DOC_10191-451/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации