листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

БИМ а.д. Свети Николе го објавува Образложението за остварените резултати за периодот од 01.01. - 30.09.2017 год.


Образложение на Билансот на успех 30.09.2017 год..docx

Објавено на: 09.11.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-452/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации