листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех за период од 01.01.2017 до 30.09.2017 година


FI Replek AD 01.01-30.09.2017 - konsolidirani.xlsx

Објавено на: 09.11.2017 13:45:26
Документ БР.: DOC_12298-55/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.