листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот консолидиран и посебен биланс на успех за период од 01.01 - 30.09.2017 година


Obrazlozenie_Bilans na uspeh_01.01-30.09.2017.pdf

Објавено на: 09.11.2017 13:45:38
Документ БР.: DOC_10191-453/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации