листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Отповикување и именување на членови на Одбор на директори


Odluka_izbor_clen_odbor_direktori.pdf
Odluka_otpov_odbor_direktori.pdf

Објавено на: 10.11.2017 09:23:40
Документ БР.: DOC_12285-64/2017
Урнек: Измени во органи на управување