листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за измена на статут_09.11.2017 год.


Odluka_izmena_statut_09112017.pdf

Објавено на: 10.11.2017 09:23:55
Документ БР.: DOC_12283-153/2017
Урнек: Други одлуки од собрание