листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од Собрание на акционери на Тутунски комбинат АД Прилеп одржано на 10.11.2017г


odluka za izbor na pretsedavac.doc
odluka za izbor na verif komisija____..doc
odluka za izbor na brojac na glasovi za sobr.doc

Објавено на: 10.11.2017 13:11:46
Документ БР.: DOC_12283-154/2017
Урнек: Други одлуки од собрание