листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran finansiski izvestaj za periodot 01.01 do 30.09.2017 god.


O1.01 DO 30.09.2017 KONF..xls

Објавено на: 10.11.2017 13:45:58
Документ БР.: DOC_12298-60/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.