листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01,01-30,09


3 и 9 Месечни известувања- природа на трошоци-01.01-30.09 2017.xls

Објавено на: 10.11.2017 15:32:56
Документ БР.: DOC_12298-63/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.