листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ЦОП Славеј а.д.Скопје неревидираните финансиски извештаи за период од 01.01.2017 г. до 30.09.2017 г. ќе ги објави на ден: 14.11.2017 г.  по 13.00  часот.

Објавено на: 13.11.2017 14:41:57
Документ БР.: DOC_10191-457/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации