листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Bilans na uspeh


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(5).xls

Објавено на: 13.11.2017 15:40:22
Документ БР.: DOC_12298-70/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.