листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД-Скопје објавува дека ново лице за контакт со инвеститорите е Александар Капетановски, со следната e-mail адреса и телефон за контакт:

e-mail: AKapetanovski@helpe.gr 

Тел: +389 (0) 2 2532-540

Објавено на: 14.11.2017 09:10:00
Документ БР.: DOC_10191-461/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации