листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

нереведиран биланс на успех од 01.01 -30.09.20017


Неревидиран биланс на успех 01.01 - 30.09.17.xls

Објавено на: 14.11.2017 13:10:01
Документ БР.: DOC_12298-74/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.