листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за ЗК Пелагонија ад Битола 01,01-30,09,2017


Неревидиран биланс на успех 01,01-30,09,2017.xls

Објавено на: 14.11.2017 15:12:03
Документ БР.: DOC_12298-82/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.