листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани ФИ  01.01.-30.09.2017


Неревидирани ФИ 01.01-30.09.2017.xlsx

Објавено на: 14.11.2017 15:24:52
Документ БР.: DOC_12298-83/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.