листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон билансот на успех со 30,09,2017 година за ЗК Пелагонија ад Битола 


Образложение кон Билансот на Успех 01,01-30.09.2017.docx

Објавено на: 14.11.2017 15:16:09
Документ БР.: DOC_10191-468/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации