листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ОСТВАРЕНИТЕ РЕЗУЛТАТИ НА ТРАНСКОП АД БИТОЛА ЗА ПЕРИОД ОД 01.01.- 30.09.2017


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ОСТВАРЕНИТЕ РЕЗУЛТАТИ НА ТРАНСКОП АД БИТОЛА 2017.docx

Објавено на: 14.11.2017 15:51:22
Документ БР.: DOC_10191-471/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации