листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно точка 6.09 став 2 од Правилата за котација на хартии од вредност

го објавуваме Неревидираниот биланс на успех 01.01.-30.09.2017 г.


9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци- 2016.xls

Објавено на: 15.11.2017 09:09:30
Документ БР.: DOC_12298-88/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.