листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неривидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2017


9-2017 месесечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 15.11.2017 09:04:22
Документ БР.: DOC_12298-86/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.