листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран Биланс на Успех 01.01.-30.09.2017


9-2017 Консолидиранмесесечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 15.11.2017 09:09:26
Документ БР.: DOC_12298-87/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.