листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за презакажано годишно собрание на акционери


Javen povik za prezakazano sobranie0001.pdf

Објавено на: 15.11.2017 09:42:27
Документ БР.: DOC_10109-141/2017
Урнек: Јавен повик за собрание