листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех


3 и 9 Месечни известувања- 2017.xls

Објавено на: 15.11.2017 13:05:00
Документ БР.: DOC_12298-89/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.