листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Билан с на успех за период 01-01 до 30-09-2017 на Гтд Бетон-Штип а.д.Штип


BERZA 30-09-2017 Novi.xls

Објавено на: 15.11.2017 13:47:22
Документ БР.: DOC_12298-96/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.