листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидиран,неконсолидиран Биланс на успех за период 01.01.-30.09.2017


ZAS-9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-2017.xls

Објавено на: 15.11.2017 14:03:45
Документ БР.: DOC_12298-97/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.