листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Прилепска пиварница А.Д. Прилеп објавува Повик за учество на собрание на акционери


Повик за собрание на акционери 18 12 2017 година.doc

Објавено на: 15.11.2017 14:30:00
Документ БР.: DOC_10109-142/2017
Урнек: Јавен повик за собрание