листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01.01.-30.09.2017


Nerevidiran Bilans na uspeh 01.01-30.09.2017.xls

Објавено на: 15.11.2017 14:20:09
Документ БР.: DOC_12298-99/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.