листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех за период 01.01.-30.09.2017 година


9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 15.11.2017 14:35:00
Документ БР.: DOC_12298-102/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.