листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 35 став (1) алинеја 7 од Правилата за котација го објавуваме следново:

Според член 35 од Правилата котација Скопски пазар АД Скопје ја објавува следната ценовно чувствителна информација:


CUVSTVITELNA INFORMACIJA (Ponistuvanje na clen 3 od Odluka za usvojuv. god. s-ka za 2014 god.).pdf

Објавено на: 15.11.2017 14:46:20
Документ БР.: DOC_26451-6/2017
Урнек: Судски постапки