листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Осврт на финансиски резултати 30.09.2017


Osvrt na finansiski rezultati 30 09 2017-.docx

Објавено на: 15.11.2017 14:57:46
Документ БР.: DOC_10191-477/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации