листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех Јануари-Септември 2017


Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех Јануари-Септември 2017.xls

Објавено на: 15.11.2017 15:25:52
Документ БР.: DOC_12298-104/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.