листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех на Аутомакедонија АД Скопје за период 01.01 - 30.09.2017


9M поединечен 01.01.2017-30.09.2017.xls

Објавено на: 15.11.2017 15:43:24
Документ БР.: DOC_12298-105/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.