листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Известување и Јавен повик за собрание на акционери (одложено)- Топлификација АД


Izvestuvanje za odlozuvanje na sobranie na akcioneri - Toplifikacija AD.pdf
Povik za Sobranie 2017 (odlozeno) Toplifikacija AD.pdf

Објавено на: 17.11.2017 13:33:04
Документ БР.: DOC_10109-143/2017
Урнек: Јавен повик за собрание